PCD-16-700B, AC/DC LED, 16,8Вт, 700мА/16-24В
Артикул: PCD-16-700B
113 400 T
Категории: AC-DC источники питания для светодиодов
Характеристики
Склад Транзит
Кондиция Товар новый
Подробно
Mean Well 16W & 25W Dimmable Constant Current LED Driver / Power Supply - PCD Series
PCD series 16W and 25W constant current dimmable LED drivers / power supply with AC phase cut dimming and built in active PFC function. These low cost, highly reliable dimmable LED drivers / power supplies have a fully isolated plastic case and are suitable for indoor lighting applications.
For Industrial Use Only, not in scope of Regulation (EC) No 125/2009.<BR/>MTBF to MIL-HDBK-217F<BR/>16W versions: Derate output above 50°C operating temperature<BR/>25W versions: Derate output above 40°C operating temperature